نمای سرامیک خشک
نصب سرامیک خشک
سرامیک مسلح شده
نصب با کلیپس نمایان
نصب سرامیک خشک
رانر زیرسازی آلومینیومی
نصب سرامیک خشک
رانر دوبل
رانر تک پایه
Arrow
Arrow
Slider

نمای سرامیک خشک پرسلانی

ویژگی های منحصر به فرد نمای سرامیک خشک همچون سطح یکنواخت ، رنگ متنوع و ماندگار و مقاومت بالا امکان طراحی بدون نگرانی را برای رسیدن به تعادلی مناسب بین یک طرح زیبا و کاربردی بودن آن را به طراحان ارائه می دهد. با تغییر ابعاد و ریتم کاشی سرامیک نمای بیرونی ، شما می توانید یک نمای شگفت آور و منحصر به فرد ایجاد کنید.
زیرسازی نمای سرامیک خشک از جنس آلومینیومی سبک سازی شده بوده و با توجه به وزن و ابعاد سرامیک قابل تعریف می باشد. قطعات نگهدارنده نمای سرامیک خشک از جنس فولاد فنر می باشد و ضمنا سرامیک ها جهت ایمنی بیشتر ، قبل از نصب مسلح سازی می شوند تا از ریزش های احتمالی جلوگیری شود.

قیمت سرامیک نمای ساختمان

قیمت سرامیک وابسته به برند سازنده ، ضخامت ، طرح سرامیک و وارداتی بودن یا نبودن آن می باشد. قیمت زیرسازی و اجرای آن نیز با توجه به مقطع زیرسازی رانر آلومینیومی تعیین می گردد.
با تماس با مشاوران فروش ما می توانید از آخرین قیمت های سرامیک و زیرسازی مطلع شوید.

سیستمهای اجرای سرامیک خشک نما

نمای سرامیک خشک به چند روش قابل اجراست که بشرح زیر می باشد:

1- روش کلیپس نمایان (VISIBLE)
در این روش سرامیک ها پس از زیرسازی و نصب رانرهای آلومینیومی عمودی ، سرامیک ها مسلح سازی شده و در داخل کلیپس هایی از جنس استیل قرار میگیرند. به خاطر نمایان بودن این کلیپس ها به این روش اجرایی اصطلاحا روش اجرای کلیپس نمایان یا آشکار می گویند.

2- سیستم کلیپس پنهان شیاری
در این روش ، پشت سرامیک ها شیارهایی تعبیه می شود و کلیپس هایی از جنس آلومینیوم در این شیارها تعبیه می گردد و سرامیک ها توسط این کلیپسها روی رانرهای آلومینیومی افقی با سیستم هنگ نصب و رگلاژ می شود. در نهایت پس از نصب سرامیک هیچگونه کلیپسی روی نما دیده نخواهد شد.

3- سیستم نصب انکری KEIL
در این روش ، پشت سرامیک ها با مته های آندرکات سوراخهایی قارچی شکل ایجاد شده و سپس انکرهایی از جنس استیل 304 درون آنها تعبیه شده و کلیپس های آلومینیومی با پیچ به انکرهای پشت سرامیک بسته میشود و سرامیک به واسطه این کلیپسها ، روی رانرهای آلومینیومی افقی با سیستم هنگ نصب می شود. در این روش نیز هیچگونه اتصالاتی روی نما دیده نخواهد شد و نمایی یکپارچه و زیبا را به نمایش می گذارد.
نقشه ها و جزئیات اجرای نمای سرامیک خشک

تنوع طرح و رنگ

قطعات سرامیک دارای رنگها و طرح های متنوع و همچنین ابعاد مختلف می باشد

مقاوم

قطعات سرامیک در مقابل رطوبت دوام بالایی دارند و تغییر فرم نمی دهند

ضدحریق

سرامیک قابل اشتعال نیست و در هنگام حریق گاز سمی تولید نمی کند.

بانیان نمای کیش

شرکت بانیان نمای کیش

نمایندگی انحصاری فروش ورق کامپوزیت

ALCOPANEL کره جنوبی در ایران

---

مشاوره ، طراحی و اجرای انواع نمای خشک

---

مشاوره ، فروش ، طراحی و اجرای سقف کاذب

اطلاعات تماس

دفتر هماهنگی تهران

392  777    88 - 021

688  0  66  88 - 021

96  25  66  88 - 021

898   73   888 - 021