نمای ورق کامپوزیت
ورق کامپوزیت

نمای ورق کامپوزیت

ورق کامپوزیت آلومینیوم محصولی کاربردی است که با استفاده از فشرده سازی دو لایه ورق آلومینیومی مقاوم در برابر خوردگی تولید می گردد که بین آنها لایه ای پلیمر غیر سمی از جنس رزین پلی اتیلن یا مواد معدنی قرار دارد.
از ویژگی های برجسته ورق کامپوزیت می توان به سبکی ، سختی و صافی سطح بالا اشاره نمود و نیروی اضافه ای به سطوح داخلی و خارجی دیوار اعمال نخواهد کرد. قابلیت عایق و ضد صدایی ورق کامپوزیت ، در هنگام طراحی ساختمان به محافظت از آن کمک می کند.
ورق کامپوزیت با توجه به محیطی که در آن استفاده می شود می تواند در پوشش نمای ساختمان و تابلوی مغازه ها و همچنین دکوراسیون داخلی مانند پوشش ستونها ، سقف های کاذب و طراحی المانهای داخلی مورد استفاده قرار گیرد.

قیمت فروش ورق کامپوزیت و اجرا

قیمت ورق کامپوزیت به فاکتورهایی مانند ضخامت پوسته آلومینیومی ، پوشش رنگ ، طرحدار بودن و ضد حریق بودن آن بستگی دارد.
قیمت اجرا نمای کامپوزیت نیز به سیستم زیرسازی آن و جنس قطعات زیرسازی مانند آلومینیومی یا آهنی بودن آن بستگی دارد.
با تماس با مشاوران ما می توانید از آخرین قیمت ورق کامپوزیت و اجرا به صورت لحظه ای مطلع شوید.
نحوه و روش های اجرای نمای کامپوزیت

مشخصات ورق کامپوزیت Alcopanel

۱: ورق آلومینیوم کامپوزیت Alcopanel به ضخامت ۴ میلیمتر میباشد که از ۲ لایه ۵/۰ میلیمترآلومینیوم با آلیاژA۳۰۰۳-H۱۶ تولید کمپانی Alcan آلمان میباشد و هسته مرکزی آن بسته به سفارش کارفرما از نوع پلی اتیلن خالص یا پلی الفین(ضد حریق) تهیه میگردد.
۲: قدرت پیوستگی یا نیروی جداسازیPeel strength=۱۲/۳۴ cm)) ورق کامپوزیت ALCOPANEL حدودا دو تا سه برابر ورق کامپوزیت های معتبر دنیا میباشد که این مربوط به خط تولید با تجهیزات کاملا آمریکایی در این کمپانی است .

۳: نوع رنگ این محصولKyner ۵۰۰ میباشد که محصول کمپانی PPG آمریکا است و با ضخامت ۳۵ میکرون که از ویژگیهای آن پیوستگی کم نظیر رنگ به جهت تکنولوژی پیشرفته غلطکی و به دلیل ایجاد یک سطح کاملا پیوسته در مقابل آلودگیهای جوی,زباله های صنعتی,انواع اشعه های خورشید مقاوم تر است ,علت آن استفاده از %۷۵ PVDF در رنگ میباشد که پس از ۱۰ سال فقط ۵% افت رنگ در شرایط عادی خواهد داشت.در ضمن این محصول توسط کمپانی HYSCO کره جنوبی که در اصل خط رنگ کمپانی هیوندای موتورز کره جنوبی میباشد رنگ آمیزی میگردد.
۴: فیلم یا پوشش محافظ ورق ازشرکت DUPON فرانسه تهیه شده و از بالاترین کیفیت برخوردار میباشد و این پوشش به مصرف کننده این امکان را میدهد که تا ۵ سال بتواند پوشش محافظ را از ورق جدا نکند. موادی که در چسب این پوشش استفاده شده به شکلی است که پس از مدتی خاصیت خود را از دست داده و به جای اینکه به رنگ ورق بچسبد و به ورق آسیب برساند خود پوشش از ورق جدا خواهد شد.
۵: ورق کامپوزیت آلکوپنل تا میزان ۲۵ دسی بل عایق صوتی می باشد واز ۵۰- تا ۸۰+ درجه سانتی گراد بدون ایجاد تغییر در شکل ظاهری یا رنگ پایدار خواهد ماند.

۶: این محصول علاوه بر موارد ذکر شده قابلیت شکل پذیری به گونه ای را دارد که زوایای ۱۳۵ درجه را میتوان به راحتی در آن ایجاد نمود و همچنین قوس پزیری تا قطر ۴۰ سانتیمتر بدون بوجود آمدن موج و شکستگی در رنگ و خود ورق را دارا میباشد و این اتفاق را مدیون peel strength بالا وآلیاژی بودن ورق و سیستم رنگ آمیزی غلطکی خود میباشد در صورتی که در محصولات مشابه,ورق و رنگ دچار شکستگی می شوند وپس از مدتی به حالت اولیه خود بر خواهند گشت و از حالت نورد خارج خواهند شد.
۷: ISO۹۰۰۱ , ISO۱۴۰۰۱ , گواهی مدیریت CEBTP سوئیس , SGS آمریکا , PSP سنگاپور, K و KSB کره جنوبی از جمله قسمتی از گواهینامه های استاندارد بین المللی ALCOPANEL می باشند .
۸: کمپانی ALCOPNEL این توانمندی را دارد که بر اساس دستورنقشه کشیده شده ابعاد ورق کامپوزیت تولیدی را تغییر دهد ( CUTTOSIZE ) که پرت اجرا را به زیر ۲ در صد کاهش میدهد .
۹: کمپانی ALCOPANEL در سال ۲۰۱۵ توانایی تولید ۱۲۰ رنگ و هر نقش و بافتی که مورد نظر کارفرمایان محترم باشد را خواهد داشت .
۱۰: رنگ وکیفیت ورق کامپوزیت ALCOPANEL در تمام شرایط جوی از ۲۰ الی ۱۰۰ سال بسته به نوع انتخاب محصول شامل گارانتی می باشد .

مقاومت در برابر خوردگی

از طریق فرایند درمان سطحی ، ورق کامپوزیت در برابر خوردگی مقاوم می شود و توانایی خاصی در تحمل دمای هوا در بازه 50- تا 80+ درجه سلسیوس را دارد.

تعمیر و نگهداری آسان

به خاطر اینکه برای پوشش PVDF  روی رنگ ورق کامپوزیت از استاندارد KYNAR 500 استفاده شده است ، سطح ورق کامپوزیت از مقاومت بسیار بالای شیمیایی برخوردار است. دود ، گاز و گرد و غباری که روی سطح ورق کامپوزیت تجمع می کند به راحتی با پودر شستشو و آب ، به وسیله اسفنج شسته می شود و رنگ اولیه آن ثابت می ماند.

استحکام و سبکی

وزن ورق کامپوزیت بین 5 تا 5.5 کیلوگرم در مترمربع می باشد و با توجه به سبکی فوق العاده آن و همچنین استحکام آن گزینه مناسبی برای اجرا می باشد.

ساخت و مونتاژ آسان

روندهایی از جمله برش ، شیار زنی ، خمکاری و قوس زنی (نورد) به راحتی با ماشین ابزارهای چوب و آلومینیوم قابل انجام می باشد.

یکنواختی رنگ

سطح آلومینیوم ورق کامپوزیت با سیستم رنگ غلطکی roll-coating پوشش داده می شود که این امر باعث یکنواختی بسیار مناسب رنگ می شود.

مسطح بودن

ورق کامپوزیت بسیار صاف است و این موضوع به قابلیت خم کردن و قوس کردن آن مانند ظاهر سایر فلزات بسیار کمک می کند.

بانیان نمای کیش

شرکت بانیان نمای کیش

نمایندگی انحصاری فروش ورق کامپوزیت

ALCOPANEL کره جنوبی در ایران

---

مشاوره ، طراحی و اجرای انواع نمای خشک

---

مشاوره ، فروش ، طراحی و اجرای سقف کاذب

اطلاعات تماس

دفتر هماهنگی تهران

392  777    88 - 021

688  0  66  88 - 021

96  25  66  88 - 021

898   73   888 - 021