نمای پانچ متال CNC پوسته دوم
طرح پانچ
طرح پانچ
طرح پانچ
Arrow
Arrow
Slider

نمای پانچ متال

نماهای پانچ متال CNC ( پوسته دوم) ، عمق، ابعاد و یکنواختی را به بیرونی ساختمان ها اضافه می کنند، در عین حال نور خیره کننده بیرون را در داخل محیط کاهش می دهند و به نوعی باعث ایجاد محدوده حریم شخصی در داخل ساختمان می گردند. نماهای پانچ متال ( پوسته دوم) همچنین به کاهش میزان سر و صدا که وارد ساختمان می شوند کمک می کنند و می توانند سیستم های تهویه مطبوع، سیستم های تهویه هوا و لوله های نامنظم را پوشش دهند.
صفحات پانچ متال CNC برای پنجره ها، درها، پوشش بالکن ها، سقف ها و مناطق تقسیم شده در فضای باز مناسب است و به هیچ وجه به طور کامل محیط را نمی پوشاند ، که این موضوع به گردش هوا کمک می کند.

جنس صفحات

پانل های پانچ متال معمولا از آلومینیوم ساخته می شوند، اما آنها همچنین می توانند از ورق کامپوزیت آلومینیوم ، ورق فولاد و فایبر سمنت برد ساخته شده باشند. اگر شما نیاز به صفحات سوراخدار سفارشی در از یک جنس خاص دارید، لطفا به ما اطلاع دهید.

قیمت پنل

قیمت صفحات پانچ شده CNC بر اساس جنس ورق و طرح پانچ تعیین می گردد و در صورت نیاز به استعلام قیمت می توانید طرح مورد نظر را به ایمیل ما ارسال فرمایید و در اسرع وقت استعلام قیمت دریافت نمایید.

تطبیق پذیری

پنلهای پانچ متال چند منظوره هستند. به راحتی طبق طراحی شما خم شده و پیکربندی شده، می توان آن را به عنوان یک عنصر تزئینی سبک و یا به عنوان یک جزء ساختاری در ساختمان ها استفاده کرد.

ماندگاری

صفحات پانچ متال دارای استحکام ساختاری است که بسیاری از مواد دیگر ندارد. آنها می توانند در شرایط آب و هوایی سخت مورد استفاده قرار گیرند و با توانایی کنترل یا برابر کردن فشار به دلیل نسبت قدرت بالا به وزن خود، مقاومت کنند.

زیبایی

پنل های پانچ دار یک زیبایی شناسی ریتمیک مدرن منحصر به فرد را ارائه می دهد که به هر ساختمان احترام می گذارد. با گزینه های تقریبا بی پایان از شکل سوراخ، اندازه، الگوهای هندسی و رنگهای متنوع، آن را به یک گزینه عالی برای دستیابی به یک نگاه خاص تبدیل نموده است.

بانیان نمای کیش

شرکت بانیان نمای کیش

نمایندگی انحصاری فروش ورق کامپوزیت

ALCOPANEL کره جنوبی در ایران

---

مشاوره ، طراحی و اجرای انواع نمای خشک

---

مشاوره ، فروش ، طراحی و اجرای سقف کاذب

اطلاعات تماس

دفتر هماهنگی تهران

392  777    88 - 021

688  0  66  88 - 021

96  25  66  88 - 021

898   73   888 - 021

دفتر  جزیره  کیش

248   31   444 - 076